fbpx
Skip to content

Parama klubui

Sveiki sporto mėgėjai,

Kviečiame Jus prisidėti prie orientavimosi sporto klubo „Telšiai“ stabilumo, augimo taip pat ir renginių kokybės bei kiekybės pervedant klubo veiklai iki 1,2% pajamų mokesčio skirto paramai. Visą informaciją kaip galite mus paremti rasite čia.

Mes bėgiojame, važiuojame dviračiais ir slidinėjame, taip pat organizuojame sporto renginius, tad paremdami mus suteiksite geresnes sąlygas kūno kultūros ir sporto priemonėmis stiprinti žmonių fizinį pasirengimą ir sveikatą taip pat propaguoti sveiką gyvenseną organizuoti sporto renginius, turiningą laisvalaikį ir poilsį, bei rengti aukštos kvalifikacijos sportininkus. Prisidėsite prie orientavimosi sporto populiarinimo, skatinsite vaikus, jaunimą ir suaugusius turiningai ir sveikai praleisti savo laisvalaikį.

 

Kaip skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį?

1,2% paramą galite skirti užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje:

  1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos https://deklaravimas.vmi.lt/ (EDS) VMI svetainėje arba per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą;
  2. Pasirinkite „Pildyti formą“, FR0512 formą;
  3. Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite organizacijos, kuriai skiriate savo paramą, pavadinimą ir kodą:
  • E1 – nurodome skaičių 2
  • E2 – 180383177
  • E3 – Telšių rajono orientavimosi sporto klubas „Telšiai”
  • E4 – 1.2 (galite pasirinkti savo nuožiūra)
  • E5 – 2023 (galima nurodyti iki 2023 metų)
  1. Viršuje spauskite „Pateikti deklaraciją” ir viskas – Jūs prisidėjote prie gamtai draugiško sporto gerovės tobulinimo! Ačiū Jums.

Orientavimosi sporto klubas Telšiai