Apie klubą

Orientavimosi sporto klubas „Telšiai“ įkurtas 2002 m. Prieš 16 metų klubą vienijo tik 5 nariai. Šiandien klube jau daugiau nei 40 aktyviai laisvalaikį leidžiantys sportininkai, kurie kartu sportuodami siekia kuo aukštesnių komandinių bei asmeninių rezultatų.

Nuo 2009 m. kas antrus metus Telšių apylinkėse organizuojamos keletą dienų trunkančios orientavimosi sporto varžybos „Telšē“. Į keturias dienas vykstančias varžybas dalyviai iš visos Lietuvos bei kitų šalių kviečiami išbandyti vis kitus Žemaitijos krašto miškus.

Klubo įkūrėjai bei jo puoselėtojai džiaugiasi, kad jau trečius metus (nuo 2016 m.) Telšių orientavimosi sporto klubas pritraukia vis daugiau mišką ir gamtą mylinčių entuziastų, kurie išbando orientavimosi sportą organizuojamose masinėse treniruotėse.

Klubo vizija – tapti patraukliausia orientavimosi sporto baze ne tik Žemaitijoje, bet ir Lietuvoje bei būti pripažintu geriausiu treniruočių rengimo, įgūdžių tobulinimo ir aukščiausio lygio varžybų organizavimo centru.

Klubo misija – propaguojant sveiką gyvenseną organizuoti turiningą laisvalaikį skatinant aktyviai ilsėtis ir suteikti būtiniausias sąlygas aukštiems rezultatams siekti orientavimosi sporte.

Klubo tikslas:

  • vienyti sporto entuziastus, siekiančius laisvalaikį po darbo ar mokyklos skirti sportui, ir suteikti galimybę fiziniam pasirengimui didinti bei sveikatai stiprinti;

Klubo uždaviniai:

  • organizuoti orientavimosi sporto bei kitų sporto šakų (bėgimo, dviračių ir kt.) treniruotes;
  • rengti varžybas, organizuoti sveikatos stiprinimo, sporto populiarinimo renginius;
  • sudaryti sąlygas visiems, norintiems tobulėti ir siekti aukštų sportinių rezultatų;
  • plėtoti ryšius su kitais klubais bei sporto organizacijomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje;