fbpx
Skip to content


Apie klubą

Orientavimosi sporto klubas „Telšiai“ įkurtas 2002 m. Prieš 18 metų klubą vienijo tik 5 nariai. Šiandien klube jau daugiau nei 40 aktyviai laisvalaikį leidžiančių sportininkų, kurie kartu sportuodami siekia kuo aukštesnių komandinių bei asmeninių rezultatų. 

Klubas labai stengiasi vystyti orientavimosi sportą Telšių rajone. Todėl nuo 2009 m. kas antrus metus Telšių apylinkėse organizuojamos keletą dienų trunkančios orientavimosi sporto varžybos „Telšē“. Į keturias dienas vykstančias varžybas dalyviai iš visos Lietuvos bei kitų šalių kviečiami išbandyti vis kitus Žemaitijos krašto miškus. Klubo įkūrėjai bei jo puoselėtojai džiaugiasi, kad jau penktus metus (nuo 2016 m.) Telšių orientavimosi sporto klubas pritraukia vis daugiau mišką ir gamtą mylinčių entuziastų, kurie išbando orientavimosi sportą organizuojamose masinėse treniruotėse. Šiuo metu klubas įgyvendina sporto projektą „JUDĖK KARTU SU ORIENTAVIMOSI SPORTO KLUBU „TELŠIAI““ (Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0118), kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Įgyvendindamas  šį sporto projektą siekia populiarinti orientavimosi, bėgimo, dviračių, slidžių sportą ir sudaryti palankias sąlygas įvairaus amžiaus sporto mėgėjams dalyvauti aktyvioje fizinėje veikloje, sukuriant patrauklią aukštų rezultatų sieksiančių sportininkų rengimo sistemą ne tik Telšių rajone, bet ir visoje šalyje.

Klubo vizija – tapti patraukliausia orientavimosi sporto baze ne tik Žemaitijoje, bet ir Lietuvoje bei būti pripažintu geriausiu treniruočių rengimo, įgūdžių tobulinimo ir aukščiausio lygio varžybų organizavimo centru.

Klubo misija – propaguoti sveiką gyvenseną, organizuoti turiningą laisvalaikį sportuojant bei suteikti būtiniausias sąlygas sportininkams siekti aukštų rezultatų orientavimosi sporte.

Klubo tikslas  vienyti sporto entuziastus, siekiančius laisvalaikį po darbo ar mokyklos skirti sportui, suteikti galimybę fiziniam pasirengimui didinti bei sveikatai stiprinti;

 Klubo uždaviniai:

  • organizuoti orientavimosi sporto bei kitų sporto šakų (bėgimo, dviračių ir kt.) treniruotes;
  • rengti varžybas, organizuoti sveikatos stiprinimo, sporto populiarinimo renginius;
  • sudaryti sąlygas visiems, norintiems tobulėti bei siekti aukštų sportinių rezultatų;
  • plėtoti ryšius su kitais klubais bei sporto organizacijomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje;