fbpx
Skip to content

TAPK PATS SAU TRENERIU

Spalio 16-18 dienomis Telšių jaunųjų orientacininkų būrelio vaikai  dalyvavo  orientavimosi sporto renginyje „TAPK PATS SAU TRENERIU“, kuris vyko  Kazokiškėse (Vievio raj.). 

Renginio metu vaikai buvo motyvuojami tapti gerais sportininkais, siekti aukštų sportinių rezultatų, savo patirtimi ir išgyvenimais sporte su vaikais  dalinosi stipriausi Lietuvos orientavimosi sporto sportininkai. Vaikų taip pat laukė orientavimosi sporto treniruotės, kurios vyko lauke, gryname ore. Vaikai buvo  mokomi teorijos žinias pritaikyti praktiškai: nusistatyti kryptį, orientuotis, naviguoti su kompasu, išmokti suprasti vietovės reljefą, ieškoti orientyrų, buvo supažindinami su orientavimosi sporto starto procedūromis. 

Dalyvavimas vaikams šiame sporto renginyje –  buvo puiki galimybė įgyti patirties, praktinių žinių, patobulinti įgūdžius, lavinti greitą reakciją, be to ugdyti meilę gamtai bei jos saugojimui, grūdinti organizmą.

Kelionės metu jaunieji orientacininkai ne tik sportavo, jie aplankė Trakus, užkopė į Kernavės piliakalnius. 

Džiaugiamės, kad vaikai noriai dalyvavo visose veiklose, buvo žingeidūs, dalinosi įspūdžiais, kaip jiems sekėsi orientuotis vieniems patiems miške. Netylantys klausimai treneriui: „Kada bus sekanti treniruotė, kada vėl važiuosim sportuoti ir tobulėti?“ leidžia tik džiaugtis ir manyti, kad Telšiuose užaugs nauja orientavimosi sporto entuziastų ir puoselėtojų karta, iš kurių, ką gali žinoti, gal bus ir Čempionų…