fbpx
Skip to content

Orientavimosi sporto treniruotės vaikams

Jei esate iš Telšių, tai tikriausiai esate girdėję apie orientavimosi sporto klubą Telšiai. Jau daug metų organizuojame įvairius sporto renginius, patys aktyviai dalyvaujame kitų klubų organizuojamose varžybose visoje Lietuvoje ir ne tik, na o patys rimčiausi klubo nariai atstovauja Lietuvos rinktinę ir reprezentuoja Lietuvą pasaulio ir Europos čempionatuose.

Klubas buvo įkurtas 2002 m. tęstinumui žmonėms po sporto mokyklos vienytis, dalyvauti varžybose, siekti sportinių aukštumų, bei gerai praleisti laiką, klubą papildė entuziastų šeimos nariai, draugai, vaikai. Susiklosčius įvairioms aplinkybėms nebeliko orientavimosi sporto būrelio Telšių sporto mokykloje, bet pats klubas liko egzistuoti toliau.
Meilė orientavimosi sportui niekur nedingo, o 2009m. klubo nariai pradėjo organizuoti įvairias varžybas. Esame organizavę Lietuvos orientavimosi sporto čempionatus bėgte, slidėmis, dviračiais, komercines kalnų dviračių varžybas, 4 dienų daugiadienes varžybas, prisidedame prie miesto sporto renginių organizavimo.
Per daugiau nei 10 metų kaip sukaupėme daug patirties, sudarėme daug žemėlapių aplink Telšius, turime puikias sąlygas tobulėti ir treniruotis, bet neturime jaunosios kartos.
Manome, kad mūsų klubas pakankamai subrendo, kad galėtų pradėti organizuoti treniruotes vaikams, todėl kviečiame visus į pirmąją treniruotę jau rugsėjo 26d. 16:00val., Telšių miesto didžiajame stadione kurią ves orientavimosi sporto treneris.
Atvykus į treniruotę daugiau papasakosime apie orientavimosi sportą, supažindinsime su žemėlapiais, įveiksite sportines užduotis.

Jei turite kokių klausimų, drąsiai klauskite nurodytais kontaktais:
el. paštu: info@telsiuklubas.lt
telefonu: +370 612 62070
FB žinute puslapyje: Orientavimosi sporto klubas Telšiai

Iki susitikimo!