fbpx

Telšiai Rogaining 2018 (10.27)

Orientavimosi sporto klubas Telšiai šiais metais perima estafetę iš Šiaulių ir organizuoja ROGAINING tipo varžybas. Rogainingo metu reikės naviguoti su žemėlapiu po Telšių miestą ir Telšių rajoną, taip susipažįstant su įdomiausiomis šių apylinkių vietomis.

Telšiai Rogaining 2018 – komandinės orientavimosi sporto (ir nuotykių) lenktynės. Varžomasi komandomis, kurias sudaro du sportininkai. Komandos tikslas – per nustatytą laiką, naudojantis orientavimosi sporto žemėlapiu, surinkti kuo daugiau kontrolinių punktų. Punktai įvertinti skirtingu taškų skaičiumi. Daugiausia taškų surinkusi komanda tampa nugalėtoja.  Specialios žinios nebūtinos, tačiau geri orientavimosi pagrindai tikrai padės! 
Varžybos vykdomos 3 ir 6 valandų distancijose. Bėgikų, dviratininkų, moksleivių ir veteranų grupėse. Kiekviena komanda turi pasirinkti pagal amžių priklausančia grupę bei pagal pajėgumą išsirinkti norimą distanciją.

Varžomasi vyrų, moterų ir mišriose komandose. Norime atkreipti dėmesį, jog 3 arba 6 valandos yra maksimalus laiko limitas per kurį reikia sugrįžti į finišą. Finišuoti galima kai jau aplankėte savo norimus punktus: po valandos, dviejų ar keturių su puse.
Vienas iš pagrindinių Rogainingo privalumų – tai, kad neturi bėgant sekti kitų pėdomis, važiuoti vorele paskui kitus dviratininkus ar laukti eilėje prie sunkesnio pakilimo. Čia kiekviena komanda gali susikurti savo unikalią, jiems patinkančią trasą ir rinkti kontrolinius punktus norima seka.

Kiekvienas tapsite trasų planuotoju ir susikursite savo kelią.

Skamba įdomiai? susipažink su varžybų nuostatais čia –> Nuostatai