Po kelerių metų Telšiai taps dviratininku miestu

MTB2Sekmadienį šalia Telšių miesto vyko jau trečius metus Telšių orientavimosi sporto klubo kartu su Šiaulių sporto klubu „S-Sportas” organizuojamos kalnų dviračiais varžybos „Žemaitijos MTB taurė 2013, Telšių etapas”. Jame dalyvavo 142 elitinių ir mėgėjų dviratininkų iš visos Lietuvos. Vaikai ir jaunimas važiavo 1 km ratą, o suaugę įveikė Telšių klubo narių paršuotą ir prižiūrima 34 km dviračių trasą, kuri driekiasi miško, pievų takeliais, Telšių dviračių taku.

Greičiausia trąsą įveikė per 1 val. 07 min. 11 s. Donatas Šertvytis, antras liko Eimantas Gudiškis, trečias – Domas Manikas.

Moterų elito grupėje greičiausia buvo Milda Černeckytė (1:39:05.7), antra liko Rūta Masiulytė, trečia – Reda Einikytė.

Vyrų mėgėjų grupėje Eitvydas Taruška atmynė pirmasis, antras liko Dovydas Kvederis, tračias – Mantas Jakimavičius.

Visi varžybų rezultatai čia >>

Telšių orientavimosi sporto klubas plečiasi ir į savo gretas kviečia telšiškius norinčius kartu važinėtis dviračiais, bėgioti, žiemą slidinėti ir aišku išmėginti orientavimosi sportą.

Jau nuo praėjusio rudens klubo pirmininkas Regimantas Kavaliauskas, Vitalijus Petrulis subūrė per 20 telšiškių dviratininkų būrį, kuriame yra ir būrelis dviračių pedalus minančių moterų. Apie savo treniruote dviratininkai informuoja norinčius internete (Facebook profilyje, https://www.facebook.com/groups/183438031808884).

„Visi norintis gali prisijungti prie dviratininkų sutartoje Telšių miesto vietoje, varžyboms besiruošiantys vyrai mina greičiau, kitoje grupėje vaikai ir mėgėjai pasivažinėti dviračiu mina lėčiau, o moterys aišku savo malonumui” – pasakoja grupinių pasivažinėjimų Telšiuose vienas iš organizatorių Gintautas Valauskas.

Daugiau informacijos apie klubą rasite tinkalapyje (www.telsiuklubas.lt).

Daugiau nuotraukų iš varžybų čia >>

Telšių.info

Nuotrauka Gedas Girdvainis